انواع سفره یکبار مصرف کاغذی پلاستیکی دلفین

برای شروع این کار یکی از اصلی ترین موارد را در هزینه تهیه دستگاه های مورد نیاز به خود شان اختصاص می دهند. دستگاه های این خط تولید از گران ترین دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف هستند. ولی شما با خرید دستگاه های ایرانی که کیفیت و قیمت مناسبی دارند و از سمت اکثر متخصص ها به شما پیشنهاد می شوند، می توانید هزینه های راه اندازی این خط تولید را کاهش دهید.

مواد اولیه ای که برای تولید این سفره ها استفاده می شوند به طور کامل با هزینه های مناسب نسبت به قیمت فروش محصولات در بازار ها موجود هستند و این یک مزیت بزرگ برای تولید کنندگان است.

مواد اولیه برای خط تولید سفره های یکبار مصرف گرانول پلی اتیلن, کربن و رنگ است که در کشور ما به راحتی تهیه می شود.

نسبت استفاده گرانول پلی اتیلن به کربن 90 به 10 است این جمله یعنی؛ ما اگر بخواهیم سفره یک بار مصرف خوب داشته باشیم به طور مثال باید به ازای هر 90 کیلو پلی اتیلن از 10 کیلو کربن استفاده کنیم.

تعداد زیادی تولید کنندگان این نسب را رعایت نمی کنند و در صد استفاده از گرانول پلی اتیلن را کاهش و به همان میزان استفاده از کربن را افزایش می دهند که باعث کاهش کیفیت سفره یکبار مصرف کاغذی تولید شده می شود، این عمل بابت کاهش دادن هزینه های تولید کننده، انجام می شود.

برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف لیکو دارید دستگاه های این کار و کاربرد آنها را بشناسید. دستگاه های تولید نایلون، جرقه گیری نایلون، دستگاه چاب روی سفره های یکبار مصرف عریض، دستگاه رولینگ و دستگاه بسته بندی سفره از دستگاه هایی است که مورد استفاده شما برای تولید سفره یکبار مصرف قرار می گیرند.

سفره یکبار مصرف مجلل

ورود سفره های یکبار مصرف به بازار و زندگی روزمره، موجب راحت تر شدن سبک زندگی و صرف وعده های غذایی شده است. این محصول به راحتی جای سفره ها و رومیزی های قدیمی را از آن خود کرده و با مزایایی که دارد، بزرگترین رقیب سفره های موجود در بازار می باشد، زیرا دیگر نگران کثیف شدن سفره یا فرآیند سخت پاک کردن سفره برای استفاده ی بعدی نخواهید بود، به راحتی سفره را پهن کرده و در هنگام جمع کردن آن را به سطل زباله می اندازید.

به این ترتیب یکی از آداب غذا خوردن از زندگی روزمره حذف شده و با توجه به صنعتی شدن  وزندگی پر مشغله ی امروز، کاربرد این محصول بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است.با در نظر گرفتن وزن بسیار پایین و ابعاد سفره یکبار مصرف پلاستیکی، این محصولات بدون هیچگونه دردسری قابل حمل هستند و این مسئله باعث شده سفره یکبار مصرف، به راحتی جای خود را در مراسمات و پیک نیک ها باز کنند و به بهترین گزینه قابل حمل برای مسافرت یا گردش های بیرون شهر تبدیل شود.

با پیشرفت هایی که در صنعت چاپ و طراحی به وجود آمده است، سفره یکبار مصرف عرض 140 به بازار عرضه شده، این محصول در مدل های بی نظیری تولید می شود، که شبیه یک رومیزی بسیار خاص و هنرمندانه طراحی شده است و زینت بخش دکوراسیون شما است.

سفره یکبار مصرف رویال

سفره یکبار مصرف پلی استر: این نوع سفره ها از الیاف مصنوعی تولید می شوند و جنسی پارچه ای و کاغذی دارند اما براق تر و ابریشمی هستند به همین سبب برای مجالس رسمی مناسب تر می باشند؛ سفره های پلی استر ضد لکه، کوچک و ظریف هستند، همچنین دوام بالایی دارند و چندین بار می توان از آن ها استفاده نمودسفره یکبار مصرف رویال، سفره یکبار مصرف ریحانه، سفره یکبار مصرف رز از جمله سفره های تولیدی پلی استری هستند.

یکی از انواع سفره های یکبار مصرف مجلسی، سفره یکبار مصرف دلفین می باشد که به سبب داشتن طرح های مختلف به این نام شناخته می شود و رنگ پایه این سفره ها به شکل تک رنگ و هر رنگی می تواند باشد  که روی آن طرح هایی به رنگ طلایی یا نقره ای چاپ می شود .

چاپ این سفره  توسط دستگاه هلیو انجام می شود که سبب برجسته شدن طرح های آن گشته  و جلوه زیباتری برای استفاده در مراسم ایجاد می نمایند. پرفراژ نبودن این سفره ها برخلاف سفره های معمولی  موجب شده که  محل پرفراژ در وسط سفره مشخص نشود و به راحتی بتوان آن را در ابعاد دلخواه برش زد.

به طور کلی  سفره‌های یکبار مصرف نیازی  به شست و شو ندارند چون جهت یک باراستفاده تولید شده‌اند و پس از یکبار استفاده دور انداخته می‌شوند؛ به همین دلیل برای محیط زیست مضرهستند، البته نوع دیگر که گیاهی و تجزیه پذیر بوده اثرات زیست محیطی ندارد.