سفره یکبار مصرف میزبان لندی مقدم

از مهم ترین فرهنگ هر ایرانی را می توان، دوره همی های دسته جمعی را نام برد که سفره یکبار مصرف مجلسی از محصولات پرکاربرد در این زمینه می باشد و اغلب افراد به دلیل دو موضوع مهم از این محصول استفاده می کنند.

ما ایرانیان به علت مهمان نوازی، سفره یکبار مصرف مجلسی مقدم از ضروری ترین محصول هر ایرانی می باشد. سفره یکبار مصرف یک نوع تجهیزات مورد نیاز در بین مجالس های بزرگ می باشد که از انواع مختلفی همچون ظروف، لیوان و غیره برای کسانی که مهمان های زیاد و وقت کافی برای شستن ظروف و سفره ندارند که از انواع جنس و طرحی مختلفی از جمله کاغذی، پلاستیکی، رولی و غیره کاربرد دارند.

که امروزه این کالا به دلیل سهولتی که در استفاده این محصول می باشد یکی از پرطرفدارترین و پر مصرف ترین مصول در بین مردم شناخته شده که مواد اولیه اصلی سفره یکبار مصرف مقدم از پلیمر و نفت می باشد و اضافه کردن کربن به این مواد نباید بیشتر از 10 درصد باشد در غیر اینصورت از کیفیت این محصول می کاهد پس خریدارنی که به صورت عمده و بدون اتلاف هیچ زمانی با کیفیت بالا و با قیمت مقرون به صرفه ای قصد تهیه این محصول را دارند باید از سایت و مجموعه های معتبر خریداری کنند.

سفره یکبار مصرف لیکو

سفره یکبار مصرف لیکو، از معتبرترین و با کیفیت ترین انواع این سفره ها محسوب می شود که برای پوشش سلیقه مشتری، انواع بسیار متنوعی از آن را روانه بازار مصرف گسترده آن کرده است. باید توجه داشت که از ابتدای تولید سفره یکبارمصرف لیکو و معرفی به بازارمصرف، تولید کنندگان آن را در اندازه های مختلف و بنا بر نیاز بازار، به عرضه آن به بازار پر داخته اند. از انواع سفره یکبار مصرف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-1سفره یکبار مصرف پلاستیکی که عمدتا از ماده اولیه پلی اتیلن ساخته شده و در دسته پر مصرف ترین آن محسوب می شود و در دو نوع نازک و ضخیم در بازار موجود است.

-2 سفره یکبار مصرف کاغذی از انواع دیگر آن است که علاوه بر پلاستیک، می توان آن را از کاغذ هم تهیه کرد، سفره یکبارمصرف لیکو این محصولات را از مواد اولیه سفره یکبار مصرف لندی با اضافه کردن یک لایه پلی اتیلن تولید می کنند. به دلیل استفاده از لایه زیرین پلی اتیلن مایعات را در خود جذب کرده و مانع می شود  تا آنها  برروی فرش و یا سطوح زیرین ریخته شود.

3- سفره یکبار مصرف شیشه ای از نمونه های دیگر این محصول است که به نام سفره یکبار مصرف لندی و توسط همین تولید کننده و با برند شناخته شده لندی لاور به دست مصرف کننده نهایی می رسد. این نوع سفره ها دارای ظاهر شفاف و بصورت براق هستند. این دسته از محصولات مقاومت بالاتری دارند و از ضخامت خوبی در مقابل نفوذ آب برخوردارند.

4- سفره یکبار مصرف پلی استر که از ماده اولیه پلی استر که یکی از انواع الیاف مصنوعی است ساخته می شود. سفره یکبار مصرف لاور از جمله انواع آن است که این محصول را به این صورت به بازار عرضه می کند.  این سفره یکبار مصرف حالتی بین پارچه و کاغذ دارد و با قیمتی مناسب نسبت به بافت و کیفیت ارائه می شود.

سفره یکبار مصرف کفشدوزک

رای خرید سفره های یکبار مصرف شما با طیف وسیعی از مدل ها و طرح ها مواجه می شوید این مدل ها و طرح ها شامل سفره یکبار مصرف کفشدوزک، سفره یکبار مصرف گیاهی، سفره یکبار مصرف، سفره یکبار مصرف شیشه ای، سفره یکبار مصرف کاغذی و … می شود.

این سفره ها عموما برای مهدکودک ها و مدرسه ها و مکان هایی که بیشتر با کودکان در ارتباط هستند کاربرد دارد البته ویژگی های منحصر به فرد سفره یکبار مصرف میزبان از جمله ضد آب بودن آنها، تحمل فشار بالا در برابر پارگی و قسم مناسب آنها موجب استفاده گسترده این محصول شده است ایم سفره ها با ابعاد 100×100 سانتی متر 50 عدد در هر رول برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

از مشخصه های اصلی سفره های کاور لوکس می توان به استفاده از مواد اولیه مرغوب و مورد تایید معاونت غذا و دارو و دوستدار محیط زیست، ضخامت بالاتر نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار، تعبیه پرفراز های قوی و یکنواخت در فواصل یک متری، عدم نفوذ پذیری آب و مواد غذایی و بسته بندی زیبا و شکیل آن اشاره کرد.