7 نکته مفید برای انتخاب یک تیشرت راگبی اصل با کیفیت!

تیشرت راگبی یک ورزش شدید است که نیاز به کار سخت، استعداد و قدرت دارد وقتی به روز تمرین یا بازی نزدیک می‌شویم، بازیکنان فوتبال در درجه اول تلاش می‌کنند تا نتیجه را ارائه دهند.

به همین دلیل تعجب آور نیست که بسیاری از تیم های راگبی و بازیکنان آنها  از تیشرت راگبی اصل در رشته های مختلف مانند باله و یوگا تمرین می کنند تا در اوج آمادگی جسمانی قرار گیرند.

با تکمیل تمرینات راگبی با ورزش‌های مختلف از یوگا و باله گرفته تا پیلاتس و کراس فیت، بازیکنان باید از تیشرت راگبی اصل نه تنها فضای سر خود را بهبود می‌بخشند، بلکه بدن خود را بهبود می‌بخشند به طوری که وقتی وارد زمین می‌شوند، چیزی در سوله‌ها باقی نمی‌ماند.

تیشرت

کراس فیت ورزشی است که برای تقویت قدرت و افزایش استقامت طراحی شده است ساختار کراس فیت شرکت کنندگان را در دستیابی به اهداف تمرینی اما چالش برانگیز می بیند.

برنامه‌های کراس فیت به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شوند و تمرین‌ها با استفاده از تیشرت راگبی اصل از تمرینات ترکیبی مانند چمباتمه زدن تا حرکات قدرتی مانند قاپ را شامل می‌شوند.

زیبایی کراس فیت این است که هر جلسه بر روی تمرینات و قسمت های مختلف بدن تمرکز می کند، با این حال بیشتر شامل گرم کردن، دور تمرین و تمرین اصلی و به دنبال آن یک کشش خنک است.

رابین سودن تیلور، بازیکن سابق راگبی و مربی قدرتی ولزی می‌گوید: «CrossFit به ابزاری قدرتمند برای آماده‌سازی راگبی تبدیل می‌شود.

تمرینات به گونه ای طراحی شده اند که از نظر جسمی و ذهنی چالش برانگیز باشند آنها دائماً متنوع هستند زیرا موقعیت های یک مسابقه دائماً متفاوت است.

ماهیت متنوع کراس فیت به همراه طبیعت با شدت بالا، مناسب برای بازیکنان راگبی است.

مهم نیست که بازیکنان با تیشرت راگبی اصل چقدر می توانند قبل از روز بازی تحقیق کنند، آنها هرگز نمی دانند که چقدر باید بدود، به چه مقدار نیرو در تکل ها نیاز دارند یا چند بار باید از زمین بلند شوند بازی تصادفی و پر هرج و مرج است و بنابراین کراس فیت دو جلسه یکسان نیست.