5 دلیل شگفت انگیز برای اینکه بتوانید با شلوار جین ترک وارد دنیای مد شوید!

بسیاری از دانش‌آموزان از فضاهایی که با افراد دیگر به اشتراک گذاشته‌اند، کلاس‌های مجازی را تنظیم می‌کنند، که می‌تواند لحن و بحث‌های درسی را تغییر دهد.

 مکالماتی که زمانی محدود به کلاس درس و گروهی بود که موافقت کرده‌اند در حال حاضر از دستورالعمل‌های صحبت کردن و گوش دادن محترمانه پیروی کنند، ممکن است توسط والدین یا شرکای دیگری شنیده شود که به چنین قراردادهایی ملزم نیستند.

برخی از اساتید می گویند که آموزش به این روش ممکن است احساس کند تحت نظر هستید.

یکی از بهترین نوع های انواع شلوار، شلوار جین ترک می باشد که طرفداران بسیاری را دارد.

لی ببوت، استاد زبان انگلیسی در دانشگاه ایالتی آریزونا، در جریان میزگردی که اخیراً توسط انجمن نویسندگان آموزش برگزار شد.

گفت: «ترم گذشته کلاسی در مورد «برتری سفیدپوستان روزمره» تدریس می‌کردم “این می تواند کمی مشکل باشد با والدینی که در پس زمینه گوش می دهند.”

این پدیده ای است که برای ونوس ایوانز-وینترز، استاد آموزش در دانشگاه ایالتی ایلینوی، آشنا شده است. او می‌گوید: دوره‌هایی که او تدریس می‌کند، نژاد، دسترسی، مهاجرت و جنسیت را بررسی می‌کند – «موضوعاتی که کمی حساس‌تر هستند». 

شلوار

او متوجه شده است که دانش‌آموزانش در طول کلاس‌های از راه دور وقتی افراد دیگر در خانه‌هایشان به گوششان می‌رسند، احساس ناراحتی می‌کنند.

ایوانز-وینترز می‌گوید: «من شاهد این نوع ظریف بودم، «اجازه دهید از گوش دادن به سخنان مربی‌ام از طریق رایانه به قرار دادن هدفون‌های گوشم تغییر دهم». 

من موقعیت‌هایی داشته‌ام که این متن‌های ظریف را دریافت کرده‌ام که می‌گوید: «من نمی‌توانم این گفتگو را با این شخص در اینجا داشته باشم.

 شما می دانید شریک زندگی من چگونه است، بهتر است سر کلاس حاضر نشوم.»

وقتی این جابجایی ها اتفاق می افتد، استاد گاهی با طنز خفیف پاسخ می دهد.

 اما در موارد دیگر، او به یک دانش‌آموز ایمیل می‌زند تا از او بپرسد: «هی، خوبی؟ دیدم باید سریع پیاده شوی.»

ایوانز-وینترز می‌گوید که داشتن افرادی که به عنوان دانشجو ثبت نام نکرده‌اند و به بحث‌های حساس کلاس گوش می‌دهند، سؤالات جدیدی را برای اساتید ایجاد می‌کند، مانند “چگونه مردم را ایمن نگه داریم و همچنین به آنها فرصتی برای ریسک‌های فکری بدهیم؟”