کیسه فریزر کوالا برچسب دار

زمانی که مواد غذایی مورد نیاز خود را در یخچال قرار می دهید، از بسته بندی مناسب و باکیفیت مانند کیسه فریزر کوالا برچسب دار استفاده کنید تا تازگی و طعم طبیعی آن حفظ شود. این روزها غذای تازه هر فصل را نمی توان در فصول دیگر استفاده کرد، بنابراین آن ها را در کیسه های برچسب دار قرار می دهیم و برای زمانی که برای یک روز به آن نیاز داریم، فریز می کنیم. کیسه فریزر کوالا از فیلم پلی اتیلن بدون کربنات کلسیم ساخته شده است که مقاومت خوبی در برابر پارگی و سوراخ شدن دارد و کاملاً بهداشتی است. “کوآلا” با کیفیت عالی خود طعم و عطر غذا را حفظ می کند.

ابعاد بسته بندی پلاستیکی آن 25×35 سانتی متر است و به راحتی در کشو یا کابینت آشپزخانه قرار می گیرد. هیچ گزارشی مبنی بر سرریز شدن مواد غذایی از یخچال و فریزر هنگام استفاده از بسته های فریزر کوالا گزارش نشده است. کیسه فریزر کوالا برچسب دار دارای خطوط سوراخ شده است تا کیسه فریزر به راحتی بدون ریختن یا پاره شدن جدا شود. کیسه ها به شکل کاغذ برچسب پاک نشدنی هستند که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تاریخ و نام مواد تشکیل دهنده داخل کیسه را بنویسند.

کیسه فریزر کوالا برچسب دار

کیسه فریزر کوالا

کیسه فریزر کوالا در اینجا به چند مختلف کیسه فریزر کوالا می پردازیم:

  • کیسه فریزر کوالا کریستالی:

شفافیت فوق العاده ویژگی کلیدی کیسه فریزر کریستالی جعبه و رول زیست تخریب پذیر کوالا است. شفافیت غیر معمول کیسه به شما این امکان را می دهد که پس از انجماد به راحتی مواد غذایی داخل کیسه را ببینید و شناسایی کنید. تکنولوژی خاص و منحصربفرد به کار رفته در ساخت این کیسه فریزر به شما این امکان را می دهد که بدون آسیب رساندن به یخچال، متن دلخواه را بر روی قسمت کاغذ چسب نصب شده در کیسه بنویسید، زیرا سرما و رطوبت یخچال می تواند روی نوشته شما تاثیر بگذارد. علاوه بر این، این محصولات در ضخامت نازک و در عین حال با کیفیت بالا و مقاومت بالا و با استفاده از فناوری پیشرفته تولید برای رفع نیاز مصرف کنندگان و کاهش آلودگی های زیست محیطی تولید می شوند.کیسه های فریزر کریستال در رول های 120 عددی و همچنین جعبه های تاشو 60 و 25*35 موجود می باشد که با توجه به نیاز مصرف کننده قابل استفاده می باشد.کیسه های فریزر کریستال در رول های 120 عددی و همچنین جعبه های تاشو 60 و 25*35 موجود می باشد که با توجه به نیاز مصرف کننده قابل استفاده می باشد. به کیسه فریزر کوالا کریستالی برای احترام به محیط زیست و هماهنگی با طبیعت، محصولی زیست تخریب پذیر است که فقط در ایران با استفاده از افزودنی تجزیه پذیر d2w برند کوالا تولید می شود و پس از استفاده به دو قسمت تبدیل می شود. در 2-5 سال، به دی اکسید کربن، آب و زیست توده تبدیل می شود.

  • کیسه فریزر رولی و تاشده کوالا:

کیسه فریزر رولی و تاشده کوالا در 200 رول و 300 رول و 120 رول و بسته بندی در کارتن بنا به نیاز مشتریان قابل تولید می باشد. کیسه فریزر رولی و تا شده کوالا یک محصول زیست تخریب پذیر است که به محیط زیست و طبیعت احترام می گذارد. این محصول منحصرا در ایران با استفاده از افزودنی تجزیه پذیر d2w مورد استفاده برند کوالا تولید می شود. پس از استفاده در دو مرحله تجزیه می شود و پس از ۲ مرحله به دی اکسید کربن و آب تبدیل می شود.

  • کیسه فریزر کوالا مقاوم:

کیسه های فریزر ضخیم بادوام کوالا بسته به تقاضای مصرف کننده در رول های 500 و 200 عددی موجود می باشد. کیسه فریزر کوالا مقاوم به منظور احترام به محیط زیست و هماهنگی با طبیعت، محصولی زیست تخریب پذیر است که فقط در ایران با استفاده از افزودنی تجزیه پذیر d2w برند کوالا تولید می شود و پس از استفاده به دو قسمت تجزیه می شود. در 2-5 سال به دی اکسید کربن، آب و زیست توده تبدیل می شود.

  • کیسه فریزر اقتصادی کوالا:

یکی از بارزترین ویژگی های این محصول مقرون به صرفه بودن آن است، با وجود کیفیت خوب، مقرون به صرفه بودن برای مصرف کنندگان، در بسته بندی 100 عددی در سایز 25*35 تولید و تحویل داده می شود. کیسه فریزر اقتصادی کوالا برای احترام به محیط زیست و هماهنگی با طبیعت محصولی زیست تخریب پذیر است که با افزودنی تجزیه پذیر منحصر به فرد d2w برند کوالا ایرانی تولید شده و پس از مصرف در دو مرحله به دی اکسید کربن تجزیه می شود.

برند کوالا محصولات بسیار زیادی دارد که ما در اینجا فقط به مقداری از انها اشاره کرده ایم.

کیسه فریزر برچسب دار

کیسه فریزر برچسب دار تنوع گسترده کیسه های فریزر در بازار امروزه می تواند انتخاب کیسه فریزر مناسب را دشوار و پیچیده کند. یکی از پرکاربردترین اقلام پلاستیکی خانگی کیسه های فریزر هستند که به راحتی از سبد های خانه جدا نمی شوند. کیسه های فریزر یکی از پر مصرف ترین محصولات پلی اتیلن هستند و بسته به نوع آنها کاربرد های متفاوتی دارند. حتما در مورد بسته بندی مواد غذایی، وسایل منزل و به خصوص در آشپزخانه با چالش های مختلفی روبرو شده اید و بسته بندی مورد نظر شما کیسه های فریزر است. خبر خوب این است که با انواع مختلف کیسه های فریزر که امروزه در دسترس هستند، می توانید این چالش ها را به حداقل برسانید و مواد مختلف را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و ذخیره کنید.

داشتن انواع کیسه های فریزر می تواند تاثیر زیادی در انتخاب ما برای خرید محصول مناسب داشته باشد. کیسه های فریزر را می توان بر اساس مقاومت، شفافیت، نوع بسته بندی و سهولت استفاده طبقه بندی کرد. بسیاری از ما برند هایی را از تولید کنندگان داخلی می شناسیم که طبق تجربه ما معمولاً محصولات باکیفیتی ارائه می دهند. پس از شناسایی این برند ها باید به انواع محصولاتی که هر برند به مشتریان خود ارائه می دهد نیز توجه کرد. در این مرحله از انتخاب نوع مناسب کیسه فریزر به نوع بسته بندی و سایز هر کیسه توجه کنید. با توجه به روش بسته بندی، کیسه های فریزر به کیسه های معمولی، کیسه های رول، جعبه و کیسه های پلاستیکی تقسیم می شوند. علاوه بر این با ظهور کیسه های فریزر، انواع جدیدی از کیسه ها با کارایی های متفاوت نیز به مشتریان معرفی شده است.اما بهترین کیسه فریزر امروزه کیسه فریزر برچسب دار است که شما می توانید این محصول را از وب سایت اینترنتی ما خریداری کنید.