کارخانه کیسه فریزر وفا + شرکت

کیسه فریزر از آن دسته محصولاتی است که در همه منازل و در بسیاری از مغازه ها و دفاتر و مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو کارخانه های زیادی اقدام به تولید این محصول نموده اند. کیسه فریزر در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود، از جمله فریزر جعبه های چسبی یا تقویمی، رولی با و بدون جعبه و لفاف یا شیت که هر کدام مورد مصرف خود را دارند.

یکی از این کارخانجات، کارخانه کیسه فریزر وفا می باشد. شرکت وفا یک مجموعه تولیدی محصولات یکبار مصرف در ایران می باشد که اهداف خود را بر پایه تولید محصولات باکیفیت اشتغال زایی و تامین رضایت مشتریان بنا نهاده است.

ویژگی های این مجموعه پرسنل جوان و پرانگیزه، با تلاش و پشتکار مداوم، همدلی کارکنان، کیفیت محصولات، قیمت عالی، استحکام و زیبایی در بسته بندی و طراحی خلاقانه محصولات وفا در بین محصولات یکبار مصرف جزء بهترین ها می باشد. این موضوع با تقاضای مشتریان و فروشگاه‌های بزرگ به راحتی قابل مشاهده می باشد.

کارخانه کیسه فریزر وفا + شرکت

کارخانه کیسه فریزر

کارخانه کیسه فریزر کیسه فریزر از زمان قدیم برای بسته بندی و فریز کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می گرفت. در گذشته انواع مختلف برای کیسه فریزر وجود داشت که اغلب آن نوع شیت یا برگی مورد استفاده بسیاری داشت که به صورت کیسه فریزر فله و کیسه فریزر بسته بندی، تولید و عرضه می شد.

در دنیای امروزی نیز تمام مردم به دفعات در طول روز با انواع محصولات پلاستیکی مانند نایلون و نایلکس، پلاستیک دسته دار، سفره های یکبار مصرف و غیره سر و کار دارند. مواد اولیه تولید نایلون و نایلکس همانند تمامی محصولات پلاستیکی می باشد و از مواد اولیه پتروشیمی تولید می شود.

کارخانه کیسه فریزر برای تولید انواع کیسه فریزر از مواد مختلفی جهت آماده سازی استفاده می کند که همگی آنها از جنس پلیمر هستند، انواع مواد در تولید کیسه فریزر و بسته بندی پلی اتیلن سبک، پلی اتیلن بادی، شفاف کننده، نایلون برای کشش بیشتر، پلیمر آف ۷۰۰۰، نایلون سبک، لفاف چاپی، کیسه مادر، لیز کننده، پلیمر بی ال میباشند.

در کارخانه کیسه فریزر برای تولید در ابتدا مواد اولیه فرمولاسیون می گردد و به مقدار مشخص وارد دستگاه میکسر می شود که وظیفه مخلوط مواد اولیه را دارد. پس از مخلوط شدن، مواد به صورت دستی یا به وسیله مواد کش وارد قیف دستگاه تولید شده و پس از ذوب شدن درون سیلندر و جلو رانده شدن به وسیله ماردون به صورت یک حباب محفظه قالب خارج می گردد و به سمت بالا و برج دستگاه در ارتفاع حدود ۴ متر حرکت می کند تا خنک شده و مجدداً برای جمع شدن به صورت یک طاق به پایین هدایت گردد.

از آنجا که کیسه فریزر ها به صورت رولی یا ساده تولید می شوند بعد از مرحله تولید طاقه وارد دستگاه دوخت و برش یا دوخت و پرفراژ می گردد و بر اساس نوع سفارش در هر یک از دستگاه های دوخت صورت می‌گیرد. بعد از این مرحله در بلاگفا ها دوخت یا به صورت شرینک آماده ی بسته بندی در کارتن می باشد.

در کارخانه تولید کیسه فریزر دستگاه کندر وظیفه بازگرداندن ضایعات حاصله از تولید شامل سردسته ها را بر عهده دارد تا بتوان مجددا از آن استفاده نمود و پمپ باد نیز باد مورد نیاز دستگاه تولید را تامین می نماید.

کیسه فریزر وفا

کیسه فریزر وفا برای بسته بندی مواد غذایی از جمله مرغ و گوشت که باید در فریزر نگهداری شوند، کیسه فریزر های مقاوم و ضخیم وفا گزینه بسیار مناسبی می باشند. در اینجا با انواع کیسه فریزر وفا و مشخصات و کاربرد های آن آشنا می شویم. کیسه فریزر های چسبی وفا با چسبیدن روی سطوحی مثل دیوار، کابینت، کنار یخچال و یا هر سطحی که نزدیک به محل بسته بندی در آشپزخانه یا محل کار شما است، کار شما را ساده تر می کند.

کیسه فریزر های رولی وفا ضخیم و مقاوم می باشد. مناسب برای بسته بندی و فریز کردن است. وزن آنها نیم کیلو است، تعداد ۲۵ عدد کیسه فریزر رول شده وجود دارد. از کیسه فریزر های رولی به صورت کارتنی نیز موجود است که در هر کارتون ۲۴ عدد کیسه فریزر رولی نیم کیلویی بسته بندی و ارسال می شود.

کیسه فریزر چسبی ۲۰ یکی از انواع کیسه فریزر وفا می باشد. تولید کارخانه وفا به کیسه فریزر اقتصادی هم معروف است. از نظر وزن از کیسه فریزر وفا حدود ۲۰ گرم سبک تر است، سایز حدود ۲۳ در ۳۳ می باشد، بنابراین قیمتش به صرفه تر است از طرفی بسته بندی های این محصول برای ارسال عمده ۲۰۰ بسته در یک کیسه است.

یک مدل دیگر کیسه فریزر وفا کیسه فریزر های تقویمی می باشد که وزنی سبک تر و ابعادی کوچک تر از کیسه فریزر وفا تولید می شوند در این کیسه ها به صورت بسته بندی و ارسال می شوند. شما بر اساس نیاز خود می توانید از انواع کیسه فریزر وفا خریداری نموده و از این محصولات استفاده کنید.

شرکت کیسه فریزر

شرکت کیسه فریزر در شرکت کیسه فریزر، تولید محصولات مختلف برای سلیقه های گوناگون و با کیفیت خوب انجام می شود و هدف اصلی شرکت کیسه فریزر رضایت مشتریان گرامی می باشد. هر شرکت تولید کننده ی یک محصول، فرمول خاصی برای محصول تولیدی دارد که جزو اسرار آن شرکت می باشد. اما نکته اساسی در تولید کیسه های فریزر این مطلب است که چون کیسه ها در تماس و ارتباط مستقیم با مواد غذایی می باشند لذا کیفیت آنها به جهت سلامت افراد جامعه بسیار دارای اهمیت است.

کیسه های فریزر از مواد اولیه خام تهیه می گردند که در صنایع پتروشیمی داخل کشور تولید میگردد. در تولید این کیسه ها از هیچگونه رنگ استفاده نمی شود زیرا این کیسه باید به صورت شفاف و ساده باشد. به دلیل تولید کیسه فریزر به حالت ضخیم و نازک، فرمول ساخت کیسه ها با هم بسیار فرق داشته و میزان مصرف مواد نیز مختلف می شود.

دلایل استفاده از کیسه فریزر؛

۱_نگهداری سالم و بهداشتی از مواد غذایی

۲_جلوگیری از نفوذ رطوبت

۳_محفوظ ماندن غذا از آلودگی

۴_بسته بندی مواد غذایی به صورت بهداشتی

۵_قابل استفاده برای تمامی مواد خوراکی

اینگونه شرکت ها با برنامه ریزی محصولاتی همچون کیسه فریزر، دستکش یکبار مصرف، سفره یکبار مصرف، کیسه زباله، سلفون، محافظ غذا را تولید و به بازار عرضه می کنند.