نحوه و فرایند استفاده از زغال

زغال سنگ کک در فرآیندهای صنعتی در مقیاس بزرگ استفاده می شود زغال سنگ کک می شود، فرآیندی برای گرم کردن سنگ در غیاب اکسیژن این باعث کاهش رطوبت می شود و آن را به محصولی پایدارتر تبدیل می کند صنعت فولاد متکی به زغال سنگ کک است.

زغال سنگ قیر تقریباً نیمی از کل زغال سنگی را تشکیل می دهد که برای انرژی در ایالات متحده استفاده می شود.

عمدتاً در کنتاکی، پنسیلوانیا و ویرجینیای غربی استخراج می شود در خارج از ایالات متحده، کشورهایی مانند روسیه و کلمبیا برای انرژی و سوخت صنعتی به زغال سنگ قیری متکی هستند.

آنتراسیت بالاترین رتبه زغال سنگ است بیشترین میزان کربن را تا 97 درصد دارد و بنابراین حاوی بیشترین انرژی است.

این زغال سنگ سخت تر، متراکم تر و براق تر از سایر انواع زغال سنگ است تقریباً تمام آب و دی اکسید کربن خارج شده است و شامل بخش های نرم یا فیبری موجود در قیمت انواع زغال چینی رکورد یا زغال سنگ نیست.

از آنجا که آنتراسیت یک زغال سنگ با کیفیت است، به طور تمیز و با دوده بسیار کمی می سوزد این زغال سنگ گران تر از سایر زغال سنگ است و به ندرت در نیروگاه ها استفاده می شود در عوض، آنتراسیت عمدتاً در اجاق‌ها و کوره‌ها استفاده می‌شود.

آنتراسیت همچنین در سیستم های تصفیه آب استفاده می شود منافذ ریزتری نسبت به ماسه دارد، بنابراین ذرات مضر بیشتری به دام می‌افتند. این امر آب را برای آشامیدن، بهداشت و صنعت ایمن تر می کند.

آنتراسیت معمولاً در مناطق جغرافیایی یافت می شود که تحت فعالیت های زمین شناسی استرس زا قرار گرفته اند.

به عنوان مثال، شما می توانید با در نظر گرفتن قیمت روز زغال بلوط اصفهان محصول را برای خود تهیه و خریداری کنید.

ذخایر زغال سنگ در فلات آلگنی در کنتاکی و ویرجینیای غربی تا پایه کوه های آپالاچی امتداد دارند در اینجا، فرآیند کوهزایی، یا تشکیل کوه، به دما و فشار به اندازه کافی برای ایجاد آنتراسیت کمک کرد.

چین بر استخراج آنتراسیت تسلط دارد و تقریباً سه چهارم تولید زغال سنگ آنتراسیت را تشکیل می دهد سایر کشورهای استخراج کننده آنتراسیت عبارتند از روسیه، اوکراین، ویتنام و ایالات متحده است.

  • منابع:
    1. Coal is a nonrenewable fossil fuel that is combusted and used to generate electricity
  • تبلیغات: 
  1. خرما چه واکنشی را در بدن این فرد انجام داد؟
  2. مبل سه نفره تختخواب شو
  3. اتاق نشیمن بدون مبل چگونه خواهد بود؟
  4. چه کسانی نباید خرما بخورند؟