قیمت خرید کیسه فریزر زیپ دار + انواع

اکثر مقدار خرید کیسه فریزر زیپ دار و مصرف کیسه فریزر های زیپ دار در زمینه خانگی برای بسته بندی مواد غذایی می باشد به همین دلیل این مدل پلاستیک به طور مستقیم با مواد غذایی در تماس است و به همین خاطر با به کاربردن مواد پلی الفین در نایلون ، نایلکس یا سلفون این توانایی هست که از آن را به طور کاملا بهداشتی برای بسته بندی مواد غذایی ساخت از همین رو نداشتن هیچ کدام از نوع مواد سمی بسیار ارزانی و حائز توجه است.

قیمت خرید کیسه فریزر زیپ دار + انواع

قیمت کیسه فریزر زیپ دار

قیمت کیسه فریزر زیپ دار قیمت کیسه های فریزر زیپ دار مانند دیگر کالا ها و اجناس مختلف بستگی به شرایط مختلفی دارد.اگر بخواهیم چند نمونه را نام ببریم،کی توانیم به نوع کیسه،شرکت سازنده،ابعاد کیسه ساخته شده،رنگ آن،رنگی بودن یا نبودن آن و منطقه ای که خرید می کنیم اشاره کنیم.

اما شاید شما مخاطبان گرامی بخواهید به گونه تقریبی یا حدودی قیمت این کالا را بدانید،خب ما پاسخی برای شما آماده کرده‌ایم.قیمت هر کیسه فریزر زیپ دار در ابعاد تقریبا متوسط و ۱۰۰عددی از حدود ۲۵۰۰۰تومان شروع شده و با توجه به معیار های ویژه خودش گران تر خواهد شد.

در ادامه متن توضیحات بیشتری در رابطه با انواع و مشخصات دیگر کیسه های فریزر زیپ دار شده خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه خواهیم کرد،لطفاً با ما همراه باشید.

فواید و کارکرد های نایلون یا کیسه های فریزر زیپ دار: نایلون زیپ دار مورد استفاده قرار گرفته زیادی در زندگی روزانه دارد. این کالا جایگزین بسته بندی های رقیب خود مثل بسته بندی های شیشه ای، حلبی و غیره شده است و کمترین فضا را در قفسه های خانه یا محل کار به خود اختصاص می کند.

یکی از مهم ترین استفاده های آن نگهداری و بسته بندی مواد غذایی می باشد‏.‏ کیسه زیپ دار از داخل شدن ھوا به درون بسته بندی و نفوذ عوامل بیماری زا مانند قارچ و باکتری و همچنین رطوبت جلوگیری می کند و موجب بیشتر شدن ماندگاری مواد غذایی می شود‏.‏

یکی دیگر از استفاده های مهم نایلون زیپ دار استفاده از آن برای حفظ همه نوع قطعات ریز و کوچکی است که در زندگی روزانه مورد استفاده قرار می گیرند، مثل یراق آلات، قطعات الکتریکی، پیچ و مهره و غیره. در نهایت می توان از این کالا برای بسته بندی و به ترتیب قرار دادن هر آن چه که در نظر دارید استفاده کرد.

به این ترتیب خیلی از وسایلی را که نیاز به بسته بندی دارند می توانیم با این کیسه های زیپ دار بسته بندی و به طور منظم نگهداری کنیم. از انواع کیسه زیپ دار می توان به زیپ کیپ بسته بندی سبزیجات و نایلون بسته بندی زیپ دار ضخیم اشاره کرد، در خیلی از شغل ها نمونه های نازک پلاستیک زیپ دار کاربرد زیادی ندارد و لزوم تاب آوری وزن های بالاتر با مقاومت بیشتر دارند.

به همین دلیل این کالا با قطر بیشتر به طور متالایز یا صدفی هم ساخته می شود. ساختن نایلون زیپ دار به طور صدفی یا متالایز دیگر با مواد اولیه نایلون نیست بلکه با opp لمینت با cpp است که باعث بیشتر شدن مقاومت در حداکثر حد ممکن می شود.

از نمونه سوالاتی که در بین مردم مرسوم هستند در باره کیسه زیپ دار می توان به این موارد اشاره کرد: کیسه زیپ دار در چه اندازه هایی در دسترس می باشد؟ ۱۴در۱۸، ۲۰در۱۸، ۳۰در۲۵، ۲۴در۲۰ این کیسه ها قابلیت شستشو دارند؟ بله.

یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت این کیسه ها شده قابل شستشو بودن و ضد عفونی کردن آنهاست به طوری که می توان از آن چندین بار استفاده کرد. کیسه زیپ رنگی هم تولید می شود؟ بله، این کالا بنا به سفارش خریدار در رنگ بندی های گوناگون تولید و در بازار عرضه می شود.

کیسه زیپ دار طرح دار هم تولید می شود؟ بله، هیچ محدودیتی در تولیدات وجود ندارد و می توانید هر نوع طرح، عکس، نشان، متن و غیره را روی کیسه مورد نظر خود چاپ کنید.

ما در این متن سعی کردیم به تمامی سوالات احتمالی شما در رابطه با کیسه های فریزر و بخصوص کیسه های نوع فریزر مدل زیپ دار و نحوه خرید و قیمت آن پاسخ کافی داده باشیم. ممنون که با ما همراه بودید.

خرید کیسه فریزر زیپ دار

خرید کیسه فریزر زیپ دار خرید کردن کیسه فریزر های زیپ دار شاید خریدی نباشد که نیاز باشد به خاطر آن ما به مغازه ها یا فروشگاه ها برویم،اما بار ها در زمانی این ابزار کاربردی را تموم میکنیم که بد موقع هست.

این مشکل را خرید کردن های مجازی و از راه اینترنت و سایت ها و برنامه های مختلف بر طرف کرده و خواهد کرد.

در کل ما میتوانیم نحوه خرید کیسه های فریزر زیپ دار را به دو نوع دسته بندی کنیم:

نوع اول: خرید کردن مجازی که همگی هم با آن آشنا هستیم و از راه اینترنت و دنیای مجازی و با کمک گرفتن از سایت ها و برنامه های مختلف مانند: دیجی کالا و با سلام و غیره انجام می شود.

هرچند که خطر و احتمال افتادن در تله کلاهبرداران را افزایش می دهد اما فوایدی مثل پست کردن و تحویل درب خانه این روش را خیلی پر طرفدار کرده و خواهد کرد.

نوع دوم: خرید کردن به شکل حضوری که باز هم همه آن را به خوبی میشناسیم و خیلی ساده می توانیم با مراجعه به فروشگاه ها و مغازه ها این نوع کیسه را تهیه کنیم.

کار های ضروری و کاربرد و یا مزایا و فایده های کیسه زیپ دار برای بسته بندی: استفاده از نایلون بسته بندی زیپ دار فواید زیادی را برای مصرف کنندگان آن به دنبال دارد که برخی از آن ها شامل:

دارا بودن درب زیپی با توانایی باز و بسته شدن برای مراتب زیاد، بیشتر شدن ماندگاری محصولات غذایی تا دو برابر نسبت به حالت معمولی، قیمت خیلی مناسب و مقرون به صرفه قابلیت شستشو و استفاده دوباره، کاهش حجم وسایل و مواد غذایی درون یخچال، دارای سایز بندی برای بسته ‌بندی لوازم در اندازه های مختلف، رنگ شفاف و تشخیص واضح نوع و میزان مواد داخل آن، قطر بیشتر نسبت به کیسه فریزر های عادی.

عدم بیرون ریختن مواد یه به عبارت دیگر به بیرون نریختن مواد و ابزار از داخل کیسه زیپ دار، در دسترس بودن در همه فروشگاه ها، دکان ها و هایپر مارکت ها برای خرید کیسه بسته بندی زیپ دار باید توجه داشته باشید که زیپ کیپ ها در اندازه های گوناگونی تولید می شوند.