شرکت کیسه فریزر عقاب + قیمت

شرکت کیسه فریزر عقاب از بهترین تولیدکنندگان کیسه فریزر درجه یک کشور ما به شمار می رود که محصولات خود را به صورت عمده ای در تمام استان ها عرضه می کند؛ کیسه فریزرهای تولید شده در این شرکت، سایزهای مختلفی دارند و برای نگهداری انواع میوه، سبزی یا گوشت در یخچال و فریزر مناسب هستند و از مهمترین مزیت های آنها می توان به خاصیت کشسانی بالا و قیمت مناسبشان اشاره کرد.

شرکت کیسه فریزر عقاب + قیمت

شرکت کیسه فریزر

شرکت کیسه فریزر با توجه به این که بسیاری از شرکت های تولیدکننده کیسه فریزری در کشور ما، از بهترین مواد اولیه و جدیدترین روش های روز دنیا بهره می گیرند، شاهد برندهای مختلفی از این محصول را در بازار هستیم که هر کدام از آنها بسیار باکیفیت می باشند و متقاضیان زیادی در سراسر کشور دارند.

کیسه فریزرهایی که در این شرکت ها تولید می شوند، عمدتا برای نگهداری مواد غذایی کاربرد دارند اما در بسیاری از فروشگاه های مواد خوراکی و غیرخوراکی نیز از این کیسه ها استفاده می شود که حتما کاربردهای گوناگون آن را در مراکز مختلف مشاهده کرده اید.

همان طور که در قسمت قبل نیز بیان شد، یکی از برترین شرکت های تولیدی کیسه فریزر، شرکت عقاب است که در زمینه صادرات نیز فعالیت گسترده ای دارد؛ از جمله کشورهایی که مشتریان شرکت های کیسه فریزر ایرانی هستند، می توان به کشورهای اروپایی و همچنین حوزه خلیج فارس اشاره کرد.

هر یک از شرکت های کیسه فریزر ممکن است ترکیبات مختلفی را برای تولید محصولات خود انتخاب کنند و به همین علت است که کیسه فریزرهایی که در فروشگاه های مختلف وجود دارند از لحاظ ضخامت، انعطاف پذیری و مقاومت یکسان نیستند.

اصلی ترین مواد اولیه ای که در شرکت های تولیدی کیسه فریزر به کار گرفته می شوند، شامل پلی اتیلن های سنگین و سبک هستند که از مواد پتروشیمی به حساب می آیند؛ محصولات نهایی یعنی کیسه فریزرها کاملا شفاف هستند و برای تولید آنها از هیچ رنگی استفاده نمی شود.

اکثر کیسه های فریزری که توسط شرکت های مختلف تولید می شوند، زیست تخریب پذیر نیستند اما مزیت های بسیار زیادی دارند که باعث می شود خطوط تولید این محصول همچنان فعال باشند و تعدادشان نیز در حال افزایش باشد.

این کیسه ها استحکام بالایی دارند، بنابراین تحت تاثیر سرمای یخچال یا فریزر پاره نمی شوند و خوراکی هایی که در این کیسه ها قرار می گیرند، از کیسه خارج نخواهند شد.

از مهمترین مسائلی که شرکت های کیسه فریزر باید مد نظر قرار دهند، مواد اولیه مرغوب و مسائل بهداشتی است زیرا غذاهایی که در کیسه فریزر قرار می گیرند، در تماس مستقیم با آن هستند و در فرایند تولید این کیسه ها نباید از موادی استفاده شود که سلامتی افراد را به خطر بیاندازد.

یکی دیگر از مزیت های عالی کیسه های فریزری تولید شده در شرکت های مختلف، وزن کم آنهاست؛ تعداد زیادی از این کیسه ها را می توان در فضای بسیار کوچکی جا داد و در آشپزخانه، رستوران و غیره مورد استفاده قرار داد یا حتی در سفرها به همراه خود برد و در موارد مختلف استفاده کرد.

شرکت های تولیدکننده این محصول، کیسه ها را در بسته بندی های متنوعی عرضه می کنند؛ متداول ترین بسته بندی ها را می توان کیسه های فریزری جعبه ای و لفاف دار دانست که در هر کدام از آنها معمولا بیش از صد کیسه فریزری با اندازه و ابعاد یکسان وجود دارد.

قیمت کیسه فریزر عقاب

قیمت کیسه فریزر عقاب به طور کلی کیسه های فریزر پلاستیکی از جمله ارزان ترین کیسه هایی به شمار می روند که می توان از آنها برای نگهداری یا جابجایی مواد غذایی استفاده کرد، اما اگر بخواهیم محصولات موجود در بازار را از لحاظ کیفیت نیز مقایسه کنیم، کیسه فریزری عقاب یکی از عالیترین نمونه هاست که از هر دو نظر یعنی قیمت و کیفیت فوق العاده می باشد.

همان طور که در قسمت قبل نیز اشاره شد، مواد اولیه ای که برای تولید کیسه فریزر به کار می روند، از جمله مواد پتروشیمی هستند، بنابراین قیمت جهانی این مواد، تاثیر زیادی بر قیمت کیسه ها دارند ولی شرکت عقاب، تمام سعی خود را کرده است که محصولات خود را با کمترین قیمت ارائه دهد.

سایز و ضخامت کیسه فریزرهای این شرکت با یکدیگر یکسان نیستند و معمولا کیسه هایی که بزرگتر و ضخیم تر می باشند، قیمت بالاتری دارند زیرا در تولید آنها از مواد اولیه بیشتری استفاده شده است‌.

کیسه های فریزری جعبه ای و لفاف دار که در شرکت عقاب تولید شده اند، حاوی تعداد متفاوتی کیسه فریزر در خود هستند؛ معمولا در هر یک از این جعبه ها، صد، دویست یا سیصد کیسه وجود دارد و طبیعتا هر چه تعداد کیسه های موجود در جعبه بیشتر باشد قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

هر چند کیسه های فریزری شرکت عقاب یا شرکت های دیگر وزن زیادی ندارند ولی هزینه های حمل و نقل نیز می تواند به عنوان یک عامل موثر بر قیمت در نظر گرفته شود؛ به همین علت است که قیمت این کیسه ها در شهر مبدا ارزانتر است.

این شرکت، کیسه های فریزری رولی و فله ای را با حجم و اندازه های گوناگون عرضه می کند و کیسه های فریزری فله ای از لحاظ قیمت، مناسبتر از نمونه های بسته بندی شده هستند.

البته راه هایی نیز وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید انواع کیسه فریزر عقاب را زیر قیمت بازار خریداری نمایید و در نتیجه در وقت و هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

واسطه ها از مهمترین عوامل موثر بر بالا رفتن قیمت کیسه فریزر عقاب برای مشتریان هستند؛ پس با انجام فرایند خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه، می توانید انواع مختلف محصولات شرکت عقاب را با قیمت مناسبتری خریداری کنید.

در صورتی که خرید کیسه فریزر عقاب را به صورت عمده ای انجام دهید، شرایط ویژه ای برای شما در نظر گرفته می شود و قیمت ها نسبت به خرید جزئی ارزانتر خواهد بود.

شما می توانید انواع مختلف کیسه های فریزری شرکت عقاب را از طریق همین مرکز سفارش دهید؛ همه ی محصولات با بالاترین سطح کیفی و مناسبتر از قیمت سایر فروشگاه ها عرضه می شوند.

برای آگاهی از آخرین لیست قیمت های کیسه فریزری عقاب، نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام اطلاعات لازم در این رابطه را می توانید از روش های تلفنی یا آنلاین به دست آورید و در صورت نیاز، مراحل سفارش را انجام دهید.