ساخت جارو با استفاده از ذرت

جاروها از ذرت جارو دستی ساخته می شوند که به آن سورگوم vulgare نیز می گویند، محصولی شبیه به ذرت که به عنوان خوراک دام کشت می شد.

در اواخر قرن هجدهم، کشاورز نیوانگلند، لوی دیکینسون، متوجه شد که این ماده در جذب خاک و گرد و غبار برتر است. اما پرورش سورگوم vulgare کار فشرده ای دارد. فقط با دست قابل برداشت است. کشاورزی تجاری جارو از دهه 1980 در مکزیک مستقر شده است.

جاروساز برای ساختن جارو، جارو دستی برقی را به کمک بادگیر به دسته جارو چوبی متصل می کند که گاهی به آن دوک می گویند که در حین چرخاندن دسته جارو بر روی یک سیم یا رشته کشش نگه می دارد و به تدریج جارو را اضافه می کند.

سپس به بافتن تزئینی می رسد. ساقه های ذرت جارو مانند جاروهای «Shaker braid» Berea با نخ دور دسته بافته می شوند. در نهایت، جارو به صورت صاف دوخته می شود – Shakers این کار را در اوایل قرن نوزدهم برای جارو کردن موثرتر شروع کردند – و انتهای آن یکنواخت بریده می شود.

اما این فقط یک جارو اولیه آشپزخانه است. Berea هفت نوع جارو در وب سایت خود دارد. جاروهای اجاق گاز کوتاه‌تر هستند و برای جارو کردن شومینه‌ها در نظر گرفته شده‌اند. “تار عنکبوت” برای تمیز کردن گوشه ها در نظر گرفته شده است.

جاروهای همزن بال ترکیه ای برای جارو کردن رومیزی ها به اندازه دست هستند. و جارو “موشکی” برای جادوگران یا طرفداران هری پاتر در نظر گرفته شده است.

شما می توانید با مراجعه بله نمایندگی های مجاز در سراسر کشور انواع مدل از جارو برقی سامسونگ را خریداری نمایید.

کارگاه جاروسازی Berea از دو خط تولید در دو طرف یک اتاق طولانی تشکیل شده است. هر خط شامل یک بادگیر، یک دوخت (برای صاف کردن جاروها) و سپس یک میز بافتنی چوبی ساده است.

یک دیوار با مجموعه ای از جاروهایی که در طول سالیان در کارگاه ساخته شده اند تزئین شده است. سبک ها می توانند سال به سال کمی تغییر کنند.

رنگرزی – 30 پوند ذرت جارویی در یک زمان – در یک اتاق کوچک مجاور، که با چندین دیگ پر شده است، انجام می شود. در یک اتاق کوچک و گرم شده دیگر، ذرت جارویی روی قفسه های نانوایی بزرگ خشک می شود.

یکی از دانش‌آموزان رنگ‌ها را با هم مخلوط می‌کند و ذرت جارو دستی شارژی را به دیگ‌ها اضافه می‌کند و سپس چند دانش‌آموز پس از دم کشیدن آن در رنگ به مدت هفت ساعت درگیر انتقال آن می‌شوند.

اگرچه دانش‌آموزان تمام جنبه‌های ساخت جارو را یاد می‌گیرند، اما این فرآیند معمولاً یک تلاش گروهی است، با برخی از دانش‌آموزان سیم پیچی و برخی دیگر در یک خط مونتاژ.

  • منابع:
    1. This Kentucky College Has Been Making Brooms for 100 Years
  • تبلیغات: 
  1. عرضه کننده پارچه لگ مجلسی کیلویی
  2. شرکت فروش مانتو شلوار ورزشی
  3. دستگاه cnc طلا|خرید و فروش ارزان ترین آنها در کشور
  4. تخفیف 90 درصد زرشک در مشهد!