رومیزی کاغذی

رومیزی کاغذ سفید برای مهمانی ها به ابعاد 54 اینچ در 72 اینچ. رومیزی های کاغذی ارزان ما برای هر مراسمی که در آن مایعات یا نوشیدنی سرو می شود عالی هستند. با طراحی آجدار زیبا، میزهای شما زیبا به نظر می رسند و در عین حال با روکش های کاغذی ما کاملاً کاربردی می مانند.

کارهای یکبار مصرف! وقتی مهمانی تمام شد، تمیز کردن آسان است – فقط سفره های کاغذی یکبار مصرف خود را جمع کرده و دور بیندازید. هر بسته شامل 1 رومیزی کاغذی با پشت پلاستیکی می باشد. FDP بهترین مکان برای خرید عمده رومیزی کاغذی است. بنابراین، مهمانی مستقیم کارخانه پاسخ به این سوال است که از کجا می توان سفره کاغذی برای مهمانی خرید.

سفره یکبار مصرف طاها | لوازم کاربردی خانگی

رومیزی کاغذ سفید برای مهمانی ها به ابعاد 54 اینچ در 72 اینچ. رومیزی های کاغذی ارزان ما برای هر مراسمی که در آن مایعات یا نوشیدنی سرو می شود عالی هستند. با طراحی آجدار زیبا، میزهای شما زیبا به نظر می رسند و در عین حال با روکش های نایلون طرحدار ما کاملاً کاربردی می مانند. کارهای یکبار مصرف! وقتی مهمانی تمام شد، تمیز کردن آسان است – فقط سفره های کاغذی یکبار مصرف خود را جمع کرده و دور بیندازید. هر بسته شامل 1 رومیزی کاغذی با پشت پلاستیکی می باشد. FDP بهترین مکان برای خرید عمده رومیزی کاغذی است. بنابراین، مهمانی مستقیم کارخانه پاسخ به این سوال است که از کجا می توان سفره کاغذی برای مهمانی خرید.

رومیزی های کاغذی گرد ما راهی مقرون به صرفه برای آرایش و محافظت از میزهای شما و تمیز کردن آسان بعد از غذا هستند. رومیزی های گرد ما در رنگ سفید کلاسیک و در اندازه های 72 و 82 اینچی موجود است. آنها در دستمال کاغذی 2 لایه، پلی 1 لایه موجود هستند. این سفره‌ها گزینه‌ای عالی و مقرون به صرفه برای رستوران یا هتل پرفروش، ضیافت‌ها و مراسم‌های یکبار مصرف، یا کلیساها، کافه‌ها و مراکز اجتماعی شما هستند. آنها یک گزینه اقتصادی برای یک مشتری فهیم هستند!
سفره کاغذی یکبار مصرف بی تا - فروشگاه سیسمونی نوزاد و کودک نی نی جور
سفره یکبار مصرف

رومیزی های کاغذی ما کیفیت بالایی دارند و برای رستوران ها، مهمانی ها و رویدادهای پذیرایی عالی هستند. در واقع، رومیزی های کاغذی برای هر موقعیتی که سفره کاغذی یکبار مصرف مناسب تر است، عالی هستند.

در تولید سفره یکبار مصرف، رومیزی های کاغذی ما از بهترین مواد موجود ساخته شده اند. ما مشتریان خود را می شناسیم و درک می کنیم، آنها بهترین مواد با کیفیت را برای خانه و باغ خود می خواهند و این چیزی است که ما می دهیم.

ما مجموعه ای از سبک ها، الگوها و رنگ ها را در مجموعه رومیزی کاغذی خود داریم که برای هر رویداد یا مناسبتی مناسب است.